POKEMON COMPANY

Společenské hry | Karetní hry

Hračky pro kluky | Filmové postavy | Pokemoni

POK: XY13 Sun&Moon PCD (2/8)

POK: XY13 Sun&Moon PCD (2/8) eshop >>

Nemáš žádné karty či jen pár kousků a chtěl bys začít hrát Pokémon TCG? Start s PCD je tou nejsnazší cestou. PCD ti totiž nabídn.. pro děti info >>POK: XY7 Ancient Origins Booster (1/36)

POK: XY7 Ancient Origins Booster (1/36) eshop >>

Booster je doplňkové balení skládající se z 10 karet + jedné karty s online kódem. Karty jsou zde namíchány náhodně, lze tedy získat.. pro děti info >>POK: XY8 Break Through Booster (1/36)

POK: XY8 Break Through Booster (1/36) eshop >>

Booster je doplňkové balení skládající se z 10 karet + jedné karty s online kódem. Karty jsou zde namíchány náhodně, lze tedy získat.. pro děti info >>Pokémon TCG: Legends of Alola Tin (2/6)

Pokémon TCG: Legends of Alola Tin (2/6) eshop >>

balení obsahuje:• 1 ze 2 druhů metalických promo karet Pokémon-GX: Solgaleo-GX nebo Lunala-GX!• 4x Pokémon doplňkové balíčky!• př.. pro děti info >>Pokémon: Snorlax - GX Box (1/12)

Pokémon: Snorlax - GX Box (1/12) eshop >>

balení obsahuje:2x speciální promo metalická karta Snorlax a Snorlax GX1x velká karta Snorlax-GX4x booster* přístupový kód pro Pokémon .. pro děti info >>Pokémon: XY - Check Lane Blister  (1/16)

Pokémon: XY - Check Lane Blister (1/16) eshop >>

V tomto balení najdete 10 karet s Pokémony a jednu kartičku se speciálním kódem na hraní karetní hry Pokémon na internetu (pokemontcg.co.. pro děti info >>